acik-ogretim

Açıköğretim Diplomaları | Diploma Örnekleri

102

Açıköğretim okumayı, açıköğretim okumayanlar çantada keklik bir üniversite gibi görselerde Açıköğretim okumak gerçekten sanıldığından çok daha zor.

Açıköğretim okul hayatı boyunca bir çok zorluklarla karşılaştık. Gerek derslerden kaldık, gerekse en yakınlarımız bize açıköğretim okuyacağına hiç okuma gibi sözler söyledi. Bunlar gibi daha bir çok zorlukla mücadele edip açıköğretimden mezun olmak çok güzel bir duygudur.

4 yıl boyunca lisans programında okuyup yada 2 yıl boyunca önlisans programında okuyup zorlukları aştığınızda elinize aldığınız Lisans/Önlisans Diploması size tüm dertleri unutturabiliyor.

Aşağıda Geçmiş yıllarda ve 2010 Yılında alınan Açıköğretim Diploma Örnekleri var. Diplomalar nasıl göründüğüne, neye benzediğine aşağıdan bakabilirsiniz.

Paylaş:

102 yorum

  1. derya t Tarih:

    ben 2 yıllık turizm okudum.okul birince açıkögretimden devam ettim.peki açıkögretim diplomamı alınca orada açıkögretim yazarmı

  2. cem arda demir Tarih:

    arkadaşlar aöf sosyoloji diplomasını aldım şok oldum.zaten ünvan falan yazmıyor ancak,sosyoloji programı yazması saçma yani bırakın sosyolog ünvanını program düzeyine indirgemişler.hani şu üniversitelerin bir iki aylık ücretli verdikleri sertifikalar gibi.

Yorum Yap

.