Açıköğretim Kayıt Yenileme İşlemleri 13-24 Şubat

Duyurular - Tarih:14 Şubat 2012

acik-ogretim

Kredili bölümlerin güz dönemi sınav sonuçları açıklandı. Sınav stresinden sonra stresi başladı. Kredili bölümde okuyan tüm öğrencilerin 13 – 24 şubat 2012 tarihlerinde yapması gerekiyor.

Sınav Sonuçları: http://ogrenci.anadolu.edu.tr/

işlemi için öncelikle internetten ders ekle-sil işlemi ile derslerinizi almanız gerekiyor. Ardından aldığınız derslere göre harcınız belirlenecek ve bankaya bu harcı yatıracaksınız. Bankaya harcınızı yatırdıktan sonra aof bürosuna giderek kitaplarınızı alabilirsiniz.

1. sınıf öğrencilerinin ders ekle-sil işlemi yapmasına izin verilmiyor. Tüm 1. sınıf öğrencileri sadece bankaya harcını yatıracak ( Ortalama 250 TL ) ve daha sonra aof bürosuna giderek ders kitaplarını alacak.

AOf Ders Ekle – Sil: http://aofeklesil.anadolu.edu.tr/Login.aspx


Etiketler:, , , , , ,

Toplam 13 Yorum

 1. 1
  elif:

  slm arkadaşlar ben adalet 1.sınıf 2.döneme geçtim kitaplarımız haftaya verilecekmiş.bende internette e-öğrenmede dersler bölümünde pdf de çalışmak istiyorum acaba bu seneye ait kitaplarmı onlar yani sizce değişmiş olabilirmi….

 2. 2
  zeynep:

  ben okulöncesi 1. sınıftayım kayıt yenileme harçı ne kadar?

 3. 3
  admin:

  @ elif:
  E öğrenmedeki kitaplar bu senenin kitaplarıdır. Onlara çalışmaya başlayabilirsiniz.

  @ zeynep:
  Ortalama 250 TL civarıdır.

 4. 4
  zeynep..:

  admin ben maliye 1. sınıf öğrencisiyim kıredisiz bölümdeyim ve ilk sınavın nisan 6-7 arası olacak ilk kayıt yaptrdıqımda bankaya harç yatırmıştm 245 tl ve tekrar yatırmam gerektiği söylendi 2. harçlar ne zaman yatırılacak ve yine 245 tl mi ödenecek ?

 5. 5
  seda:

  ben edebiyat 1. sınaf öğrencisiyim admin bankaya harç yatırdım ama öğrenci sayfamda görüntülenmiyor ama daha kayıt yaptırmadım sadece harç yatmış mı görmek istiyorum ama bakamadım.birde ders ekle sil işlemini yapamıyor mu 1. sınıflar merak ediyorum.şimdiden çok teşekkürler…

 6. 6
  AYSE:

  ilahiyat 1. sınıf öğrencisiyim kayıt yenilemek istiyorum tarif edildiği gibi ders ekle sile giriyorum fakat 1. sınıf olduğum için hata diyor ve o sayfaya giremiyorum bu durumda nasıl kayıt yenileyeceğim bana acıklarmısınız ? teşekkür ediyorum

 7. 7
  admin:

  @ zeynep..:
  29 şubata kadar normal olarak 29 şubattan sonra faizli olarak harcınızı yatırabilirsiniz. Bu dönemde 245 TL yatıracaksınız.

  @ seda:
  1. sınıflar ders ekle sil yapmıyor. Aşağıdaki linkten giriş yapıp bakabilirsiniz.
  http://ogrenci.anadolu.edu.tr/Login.aspx

  @ AYSE:
  1. sınıflar ders ekle sil yapmıyor. Bankaya harcınızı yatırmanız yeterli.

 8. 8
  Fatih:

  Merhaba. Iktisat’a DGS’yle gecmistim. Hazirliktan 2 zayifla 3. sinifa gectim. 3. siniftan da su an 6 zayif var, 2’si hazirliktan geldi. Kaydim mi silinir, yoksa tekrar mi yaparim ya da zayiflarla 4’e mi gecerim? Diger sorum.; Engelliyim, kayit yenilemede hicbir odemem olmayacak. Kayit sayfasina girmiyor. Ogrenci sayfamda da sadece ders notlarim var, tekrar miyim belli degil. Kaydimi nasil yapmaliyim? Hakkim yok diye mi acilmiyor yoksa o sayfa? Son sorum; Siteden kayit yaparsam, odemem olmadigi icin buroya gitme zorunlulugum var mi yine? Tesekkurler.

 9. 9
  admin:

  @ Fatih:
  Kayıt silinme olayı tamamen kaldırıldı. Toplam 45 kredi olacak şekilde alttan ve üstten ders alma durumunuz var. Kayıt yenileme işlemini aşağıdaki linkten yapacaksınız. Büroya kitap ve bandrol için gitmeniz gerekiyor.
  http://aofeklesil.anadolu.edu.tr/Login.aspx

 10. 10
  Fatih:

  Sayin admin;
  Linke tiklayip, sifremi girince, 3 haneli kod ekranindaki kodu yazinca, onceki sayfaya yonlendiriyor. Sifrem dogru ki diger linkten girebiliyor, kod da dogru. Neden giremiyor olabilir? Hazirlik sinifindan zayifim oldugu icin 1.siniftan diye mi algiliyor?

 11. 11
  admin:

  @ Fatih:
  Sistemden kaynaklı bir sorun gibi görünüyor. Bayramdan sonra tekrar deneyin, sorun devam ederse aof bürosuna gitmeniz gerekecek.

 12. 12
  Fatih:

  Peki, kaydimin yapilip yapilmadigini nasil anlarim? Burom Istanbul’da, ben sehir disindaym br sure. i

 13. 13
  admin:

  @ Fatih:
  Harcınızı yatırdığınızda kaydınız yenilenmiş olur. Ders ekle sil sayfasına giriş sorunuz için herhangi bir ildeki aof bürosuna gidebilirsiniz.

Yorum Yapin

asma

Aöf & Sitemap |
.

Güncel Bilgileri Facebook Sayfamızdan
Takip Edin