acik-ogretim

aofkayit.anadolu.edu.tr Adresi Online

13

Açıköğretim kayıtlarının başlamasına çok az bir süre kaldı. İnternetten ön kayıt yaptıracağınız site olan http://aofkayit.anadolu.edu.tr yeni bilgiler ile online duruma geçmiş bulunmaktadır. Her yıl sadece kayıt zamanı açılan siteden ön kayıt yaptırarak Açıköğretim kaydınıza başlamış oluyorsunuz.

2011 – 2012 Önkayıt adresi: http://aofkayit.anadolu.edu.tr

sitesinde sadece yeni kayıt işlemleri değil, dikey geçiş, ikinci üniversite, lisans tamamlama, ek yerleştirme gibi bölüm kayıtlarınıda yapabiliyorsunuz. Başvurunuzun ardından size, bilgisayarınıza indirmeniz ve yazıcı dökümünü almanız için iki sayfalık elektronik dosya verilecektir. Dosyanın bir sayfası kayıt için AÖF bürosuna teslim etmeniz gereken İnternet Başvuru Belgesinden, diğer sayfası sadece bilgi amacıyla hazırlanan ve sizde kalacak olan Başvuru ve Kayıt Bilgilerinden oluşmaktadır.

Sizde kalacak olan Başvuru ve Kayıt Bilgileri sayfasında, AÖF Büro-Web Hizmetleri sitesine girmeniz için gerekli olan AÖF Büro-Web site şifresi de bulunmaktadır. Bu şifre sayesinde AÖF Büro-Web Hizmetleri sitemize girerek adres, büro, sınav merkezi, telefon numarası gibi kişisel bilgi değişikliğinizi gerçekleştirebilir, öğrencilikle ilgili diğer bilgilere ulaşabilir ve AÖF E-Posta Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, Başvuru ve Kayıt Bilgileri sayfasının başkalarının eline geçmesini ve görülmesini engelleyiniz. AÖF Büro-Web site şifresi size özel olup diğer şahısların şifrenizi öğrenmesinden ve sonrasında şifreyle gerçekleştirilecek işlemlerden doğacak sorumluluk size ait olacaktır.

Size Yardımcı Olması açısından aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

Paylaş:

13 yorum

 1. merhabalar ben 3. sınıf işletme öğrencisiyim bu kredili sistem benim için geçerli mi?kredili sistem hakkında bilgi verirmisiniz sınav sistemimde bi değişiklik oldu mu sınavlarım hangi tarihte gerçekleşecek şimdiden tşk:)

 2. @ alperen:
  Bu yıl için kredili sisteme geçiş yapılmadı. (işletme bölümü için ) Tüm sistem geçen sene ile aynıdır. İLk sınavlar 7-8 nisanda yapılacak.

 3. medya ve iletişim 1.sınıf öğrencisiyim.geçen yıl çıkmış soru ve cevaplara bi türlü ulaşamadım.bu konuda acil yardımcı olursanız memnun olacağım hemde cook…şimdiden şükran kesiran admin…

 4. medya ve iletişim 2011 soru ve cevaplarını dareynvuslat@hotmail.com adresine acil olarak gönderirseniz gerçekten sevinicem çünkü 10 yıl aradan sonra bu yıl öss ye girdim ve hamdolsun kazandım aöf de medya ve iletişime kaydoldum.suan 1.sınıfın bazı derslerini anlamakta zorlanıyorum ör:iktisat bilgi teknolojileri vs.cünkü sözelciyim bu sebeple soruları görüpte hazırlanmak istedim sınava ve indirmek içinde cok uğraştım yapamadım en sonunda bu siteyi ve yorumalrı gördüm ben de yardımcı olabileceğinizi ümit ettim.sabırla verdiğim adrese medya ve i.böl.2011de cıkmış soru ve cevaplarını gönfermenizi bekleyeceğim.rabbim sınava girecek bütün arkadaşların ve hepimizin yardımcısı olsun…

 5. @ hanife gül:
  29 şubata kadar normal olarak, 29 şubattan sonra faizli olarak yatırabilirsiniz.

 6. mehmet Tarih:

  merhaba ben kamu yonetimi 3 sinif. ogrencisiyim arasinav da verilen kitaplarin hangi unitelerinden sorumluyum

 7. @ kartal:
  Anadolu üniversitesi bu yönde resmi bir açıklamada bulunmadı. Şu an için durum belirsiz.

Yorum Yap

.