Açıköğretim Kayıt Yenileme İşlemleri 13-24 Şubat

Duyurular 13 Yorum Yapılmış »

acik-ogretim

Kredili bölümlerin güz dönemi sınav sonuçları açıklandı. Sınav stresinden sonra kayıt yenileme stresi başladı. Kredili bölümde okuyan tüm öğrencilerin 13 – 24 şubat 2012 tarihlerinde kayıt yenileme yapması gerekiyor.

Sınav Sonuçları: http://ogrenci.anadolu.edu.tr/

Kayıt yenileme işlemi için öncelikle internetten ders ekle-sil işlemi ile derslerinizi almanız gerekiyor. Ardından aldığınız derslere göre harcınız belirlenecek ve bankaya bu harcı yatıracaksınız. Bankaya harcınızı yatırdıktan sonra aof bürosuna giderek kitaplarınızı alabilirsiniz.

1. sınıf öğrencilerinin ders ekle-sil işlemi yapmasına izin verilmiyor. Tüm 1. sınıf öğrencileri sadece bankaya harcını yatıracak ( Ortalama 250 TL ) ve daha sonra aof bürosuna giderek ders kitaplarını alacak.

AOf Ders Ekle – Sil: http://aofeklesil.anadolu.edu.tr/Login.aspx

Kredili Bölümlerin 2012 Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemleri

Duyurular 56 Yorum Yapılmış »

Açıköğretimde bir çok bölümün kredili sisteme geçmesiyle yıllık eğitimden dönemlik eğitime geçilmiş oldu. Dönemlik eğitim sisteminde de kayıt yenilemeler her dönem başında yapılıyor.

Kredili bölümlerin 2012 yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleride 13 – 24 şubat 2012 tarihlerinde yapılacak ve bu tarih uzatılmayacak.

Peki bahar dönemi kayıt yenilem işlemi nasıl yapılır?

- 13 – 24 şubat 2012 tarihlerinde aşağıdaki linke girip ders ekle-sil işlemi yaparak istediğiniz dersleri seçeceksiniz. ( Belirlenen tarihten önce ders ekle-sil yapılamaz.)

- Aof Kayıt Yenileme : http://aofeklesil.anadolu.edu.tr/Login.aspx

- Ders ekle-sil işleminin ardından seçtiğiniz derslere göre kayıt yenileme ücretiniz belirlenecek. Bankaya giderek bu harcı yatırdığınızda kayıt yenilemiş olacaksınız.

- Ders ekle sil yapmadan bankaya harcınızı yatırırsanız sistem size otomatik dersler atayacaktır. İstemediğiniz dersleri alabilir, istediğiniz dersleri alamayabilirsiniz.

Aöf & Sitemap |
.

Güncel Bilgileri Facebook Sayfamızdan
Takip Edin